آثار منتخب سومین دوره جشنواره‌ی فیلم کوتاه موج معرفی شدن

آثار منتخب سومین دوره جشنواره‌ی فیلم کوتاه موج معرفی شدن

دبیر سومین جشنواره‌ فیلم کوتاه موج، آثار منتخب تمام بخش‌های این رویداد سینمایی را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، «ابراهیم حصاری» دبیر سومین جشنواره‌ فیلم کوتاه موج اعلام کرد که دبیرخانه‌ این جشنواره در مجموع ۱۵۰۰ اثر در حوزه‌ فیلم کوتاه و فیلمنامه دریافت کرده که در نهایت پس از بررسی هیئت انتخاب، ۵۹ اثر در “بخش فیلم” (با موضوعات سفر و گردشگری، نگاه ویژه دریا و فیلم‌سازان جزیره‌ی کیش) و ۱۰ اثر در “بخش فیلمنامه” منتخب شده‌اند که نام تمامی آثار به شرح زیر است:

• بخش فیلم

الف: سفر و گردشگری
۱٫ بازگشت (شهریار پورسیدیان)
۲٫ سایه فیل (آرمان خوانساریان)
۳٫ جذر بیست سالگی (رقیه توکلی)
۴٫ آر یو والیبال؟ (محمد بخشى)
۵٫ گوشه‌ها و زاویه‌ها (مجتبی حیدری – جبار اجاقلو)
۶٫ بایرن مونیخ (نگین امین‌زاده)
۷٫ لکه (شورش وکیلی)
۸٫ لووپ (امید صفایی)
۹٫ دریای تلخ (فاطمه احمدی)
۱۰٫ خوابگردها (پویا نبی)
۱۱٫ اس (حامداصلانی)
۱۲٫ کاور (وحید الوندی‌فر)
۱۳٫ من زالم (هومن نادری)
۱۴٫ حیوان (بهرام ارک و بهمن ارک)
۱۵٫ سالمون (افشین اخلاقی)
۱۶٫ تو هنوز اینجایی (کتایون پرمر، محمد روحبخش)
۱۷٫ تاسیان (آلاله ایزدی)
۱۸٫ مانیکور (آرمان فیاض)
۱۹٫ جل (اصغربشارتی – مسعود میرزایی)
۲۰٫ من‌ باید پرواز کنم (غزاله رضوی)
۲۱٫ رویای آهنی (یاسر طالبی)
۲۲٫ خاطرات یک بالکن (مجتبی محمودی)
۲۳٫ عاشقانه‌ای برای یک دوست (حسین نارمنجی)
۲۴٫ ۳۳۰ سی سی خاطره (الهام معروفی)
۲۵٫ بی بی ام و (اکبر کشتکار)
۲۶٫ الموت (پژمان مظاهری‌پور)
۲۷٫ آنسوی حصار (آرمان قلی‌پور دشتکی)
۲۸٫ آشنگ (محمد صادق اسماعیلی)
۲۹٫ بی‌سرزمین تر از باد (غلامرضا جعفری)
۳۰٫ بهای خون (مرجان خسروی)
۳۱٫ دشت بهار (محمد کریمی)
۳۲٫ آب سوخته (مرتضی مطوری)
۳۳٫ جوکر (سجاد ایمانی)
۳۴٫ داستان عروسک‌ها (سیدمصطفی فخاری نیری)
۳۵٫ گامی برای رفتن (ریبوار محمودپور)
۳۶٫ کا برات (برهان احمدی)

ب: نگاه ویژه دریا
۱٫ تراگودیا (مهدی تنگستانی)
۲٫ پلاستیک (اصغربشارتی)
۳٫ اهل آب (آزاده بیزارگیتی)
۴٫ بخت سپید (رضا محمدپور)
۵٫ هینی مینی (دلاور دوستانیان)
۶٫ من می‌مانم (فاطمه مرزبانی)
۷٫ داستان ناخداخورشید (محمد عارفی‌نیا)
۸٫ لوتوس (محمدرضا وطن‌دوست)
۹٫ زیستن (پیام شادنیا)
۱۰٫ شکار (مسعود کازرونی)
۱۱٫ هیولای بادگیر (حسن توکلی)
۱۲٫ آنسوی دریاچه (عماد خدابخش)
۱۳٫ پسر دریا (عباس جلالی یکتا)
۱۴٫ عروس دریایی (مهدی بوستانی شهربابکی)
۱۵٫ لِیدی (نفیسه زارع)
۱۶٫ هیچ چیز مهم نیست (شقایق جهانداری)
۱۷٫ زونا (طوفان نهان قدرتی)
۱۸٫ دریا موج موج می‌لرزد (امیر غلامی)
۱۹٫ دریای ما (مریم رحیمی)

ج) فیلمسازان جزیره کیش
۱٫ دولتخانه (مجید سلیمی- مهساطبیب)
۲٫ هول (حمید صادقپور)
۳٫ درخت (سید مجید احمدی طارمی)
۴٫ گورستان خیس (مریم یاوری)

• بخش فیلمنامه:
۱٫ کیمیا (نازنین مصطفوی)،
۲٫ شنای بانوان (مریم منصوری)
۳٫ ویلا پنجاه (محسن نجفی مهری)
۴٫ سیب‌های وحشی (محمد اسماعیلی)
۵٫ چشم (سامان صباغ پور)
۶٫ بی‌وطن (مازیار تهرانی)
۷٫ فُگرات (ضیاء حاتمی)
۸٫ پیله‌ی حباب (مریم یاوری- سعید محسنی)
۹٫ سالمون (اشکان چاوشی)
۱۰٫ کوسه‌ها (حمید صادقپور)

شایان ذکر است که در بخش فیلمنامه «محمدرضا گوهری»، «احسان عبدی‌پور» و «فرنوش صمدی» و در بخش فیلم «ناصر ضمیری»، «سالم صلواتی»، «بهتاش صناعی‌ها»، «هادی آفریده» و «محمد حمزه‌ای» به عنوان اعضای هیئت انتخاب وظیفه‌ی انتخاب آثار را بر عهده داشته‌اند.
همچنین لازم به ذکر است که دعوت از پذیرفته‌شدگان بخش‌های مختلف متعاقبا از طریق دبیرخانه‌‌ی جشنواره اعلام خواهد شد.
سومین دوره‌ جشنواره‌ی فیلم موج از ۵ تا ۷ شهریورماه ۱۳۹۸ در جزیره‌ی کیش برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *