تعداد بازدید : 405 - تاریخ خبر : چهارشنبه 21 اسفند 1398 - 11:02  

فراخوان نمایشگاه گروهی عکس در مهاباد

انجمن سینمای جوانان مهاباد با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر، نمایشگاه گروهی عکسی  تحت عنوان «هوران» را برگزار می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، بایزیدی رئیس انجمن سینمای جوانان شهرستان مهاباد در این باره  گفت: نخستین نمایشگاه گروهی عکس «هوران»  در مهاباد برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان حضور در این نمایشگاه  می‌توانند آثار خود را از ۱۵ تا ۲۵ اسفند ماه سال جاری به آدرس پستی دبیرخانه مهاباد، خیابان امام خمینی، مجتمع فرهنگی هنری، طبقه اول دفتر انجمن سینمای جوان مهاباد آثار خود را ارسال کنند.

وی  با بیان اینکه محدودیتی در موضوع و ژانر وجود ندارد، افزود: تعداد آثار ارسالی در هر بخش حداکثر ۵ عکس است  و اصالت و کپی رایت آثار برعهده ارسال کننده است.

بایزیدی اضافه کرد: همچنین آثار باید بدون امضای عکاس و هر گونه نشانه تصویری باشد و داوری و تایید آثار به وسیله کمیته فنی نمایشگاه انجام می‌گیرد.

او ادامه داد: در صورت راه ‌یابی آثار هزینه چاپ بر عهده عکاس است و آثار راه‌یافته به نمایشگاه در سایز cm ۳۰*۴۰ چاپ می‌شوند.

بایزیدی یادآور شد: عکس گرفته شده در دو بخش دوربین حرفه‌ای یا دوربین موبایل است.

رئیس انجمن سینمای جوان شهرستان مهاباد اظهار داشت: پس از جمع آوری و داوری عکس‌ها، آثار راه‌یافته به نمایشگاه تعیین شده در فروردین سال ۹۹ و برپایی نمایشگاه در اوایل اردیبهشت خواهد بود.

بایزیدی تصریح کرد: همچنین مشخصات شخصی خود شامل نام و نام خانوادگی، کدملی، و شماره تماس به همراه آثار انتخابی ارسال و برای اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۰۴۴۴۲۲۲۳۷۶۵ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط
نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان