تعداد بازدید : 327 - تاریخ خبر : یکشنبه 10 آذر 1398 - 17:42  

در سی‌وسومین سال برگزاری؛
سعید نجاتی داور جشنواره بین‌المللی مستقل و فیلم کوتاه داکا شد

سعید نجاتی در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و مستقل داکا ۲۰۱۹ به عنوان یکی از اعضای هیئت داوران بخش بین‌الملل انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سعید نجاتی فیلم‌ساز ایرانی به عنوان یکی از اعضای هیئت داوران بخش بین‌الملل پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و مستقل داکا ۲۰۱۹ انتخاب شد.

 جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و مستقل داکا (ISIFF)، یک رویداد فیلم دوسالانه در کشور بنگلادش است که از سال ۱۹۸۸ شروع به فعالیت کرده و در حال حاضر یکی از قدیمی‌ترین جشنواره‌های فیلم کوتاه مستقل در جنوب آسیا به شمار می‌آید. این جشنواره با شعار ترویج فرهنگ سینمای مستقل راه‌اندازی شده و در حال حاضر ویترین بسیار متفاوتی از آخرین آثار کوتاه و مستقل (داستانی، انیمیشن، مستند و تجربی) به نمایش می‌گذارد.

سعید نجاتی دانش‌آموخته رشته سینما در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه سوره تهران است و در کارنامه کاری خود تدریس در دانشگاه سوره؛ عضویت در هیئت داوری جشنواره‌هایی چون جشنواره بین‌المللی ازمیر ترکیه، جشن خانه سینما، جشنواره سما، جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران و جشنواره‌های منطقه‌ای انجمن سینمای جوان را دارد.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم داکا از ۷ تا ۱۳ دسامبر (۱۶ تا ۲۲ آذرماه98) در بنگلادش برگزار می‌شود.

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان