تعداد بازدید : 852 - تاریخ خبر : سه شنبه 30 مهر 1398 - 14:49  

داوران بین‌الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

چهار داور خارجی و یک داور ایرانی آثار بخش مسابقه بین‌الملل سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را قضاوت خواهند کرد.

به گزارش ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ «تورى فیناچیارو» از کشور بلژیک، «شوبرا گوپتا» از کشور هند، «ژوآوو گارسیا بورخس» از کشور پرتغال، «جینا دلابارکا» از نیوزلند و «احمد الستى» از ایران، به‌عنوان اعضای هیأت داوران، آثار بخش بین‌الملل این دوره از جشنواره را داوری می‌کنند.

کمتر از 20 روز دیگر این رویداد آغاز می­شود و 50 اثر منتخب از 25 کشور جهان در بخش بین‌الملل سی‌و‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به رقابت با یکدیگر می­پردازند.

گفتنی است؛ امسال آثاری از فیلم‌سازان اسپانیا و فرانسه به ترتیب با 11 و 9 اثر  بیشترین حضور را در جشنواره سی‌و‌ششم خواهند داشت و پس از این دو کشور؛ آمریکا، آلمان، ایتالیا، بلژیک، پرتغال، ترکیه، کانادا و لوکزامبورگ هر کدام با 2 اثر و کشورهای اتریش، اسلوانی، چین، روسیه، سوئیس، سنگاپور، صربستان، فنلاند، کرواسی، کوبا، مالتا، نپال و هلند هر کدام با یک اثر در جشنواره حضور دارند.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به‌دبیری سیدصادق موسوی، 18 تا 24 آبان‌ماه سال جاری در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط
نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان