تعداد بازدید : 168 - تاریخ خبر : چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 - 10:33  

بازدید معاونت سیمای مرکز اردبیل از انجمن سینمای جوانان استان اردبیل

روز سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه معاون سیمای مرکز اردبیل از انجمن سینمای جوانان استان اردبیل بازدید کرد .


به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در این  بازدید میردولت موسوی مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل ضمن ارائه گزارش عملکرد انجمن به فعالیت‌ها و موفقیت‌های هنرمندان این دفتر و افتخارآفرینی آنان در مجامع ملی و بین‌المللی اشاره کرد .

موسوی اظهار داشت: انجمن سینمای جوانان استان اردبیل از معدود مراکزی است که از سالیان گذشته با صدا و سیمای مرکز اردبیل همکاری و تعامل متقابل داشته و اکثر کارکنان واحد تولید این مرکز را اعضا و فارغ‌التحصیلان انجمن سینمای جوانان اردبیل تشکیل می‌دهند .

وی ادامه داد: اعضای این دفتر از زمان تاسیس شبکه سبلان در زمینه طراحی، تهیه و تولید سریال‌های تلویزیونی و برنامه‌های ترکیبی و مناسبتی، فیلم کوتاه و مستند با شبکه سبلان همکاری داشته‌اند.

محمدحسن پستی نیز با بیان این‌که پخش فیلم‌های کوتاه تهیه‌شده در انجمن سینمای جوانان اردبیل از شبکه سبلان باعث آشنایی مردم عام با مقوله فیلم کوتاه شده و همچنین آشنایی مقامات مسئول با استعدادها و افتخارآفرینی‌های فیلم‌سازان جوان  را رقم زده است، افزود: به جوانان متعهد ‌و توانمند استان که در عمل به رسالت خود در زمینه اشاعه فرهنگ و هنر ملی و دینی صادقانه تلاش می‌کنند، بایستی توجه ویژه داشت.

معاون سیمای مرکز اردبیل بر استمرار این همکاری تاکید کرده، از فیلم‌سازان انجمن خواست تا با ارائه فیلمنامه کوتاه و طرح بلند خود به سازمان متناسب با موضوع سال و شرایط موجود در ایجاد تنوع در تولید برنامه‌های پرمحتوا و جذب هر چه بیشتر مخاطب برای شبکه استانی سهیم باشند.

پستی در پایان قول داد با فراهم نمودن شرایط خرید فیلم‌های کوتاه برتر تولید شده متناسب با موضوع سال و شرایط موجود از فیلم‌سازان جوان حمایت نماید.

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان