تعداد بازدید : 295 - تاریخ خبر : دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 - 15:01  

جایزه ICESCO Short Film  به فیلم‌های کوتاه خلاقانه

سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی جهان اسلام، آیسسکو، فراخوان فیلم‌های کوتاه خلاقانه تخیلی و مستند را منتشر کرد.

سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی جهان اسلام، آیسسکو، در اجرای راهبرد «فرهنگ از راه دور» و با هدف ترغیب جوانان به ابتکارات هنری و کشف استعدادهای آنان در راستای اقتصاد زندگی، ابتکار، تولید و حرفه‌های آینده، در زمینه تهیه فیلم‌های کوتاه تخیلی و مستند حداکثر تا 4 دقیقه، جایزه ویژه‌ای از 4 تا 8 هزار دلار برای سه فیلم کوتاه برتر، تعیین کرده است. فیلم‌ها می‌توانند موضوعاتی نظیر کودکان، زندگی روزانه در کرونا، ارزش‌های انسانی، سلامت و محیط زیست، کمدی، مستندسازی و ... را در بر داشته باشند.

سازمان آیسسکو ICESCO با اهداف کشف استعدادها و ساختن نخبگان جهان اسلام، توسعه ظرفیت‌ها، مهارت‌ها و تخصص‌های مرتبط با توسعه پایدار، ارتقاء تحقیقات ، نوآوری و کارآفرینی، رشد و گسترش ابتکارات، تبادل تجربیات موفق و نهادینه کردن رویه‌های ثمربخش و با چشم‌انداز ایجاد و پرورش الگویی درخشان در زمینه‌های آموزش‌، علوم و فرهنگ، فعالیت می‌کند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با شرایط دریافت جایزه به سایت www.icesco.org (https://www.icesco.org/en/2020/04/16/icesco-launches-short-film-award-to-encourage-youth-creativity/) و جهت نام‌نویسی به سایت www.film.icesco.org مراجعه فرمایند.
نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان