تعداد بازدید : 330 - تاریخ خبر : دوشنبه 14 بهمن 1398 - 08:42  

«اغوا» و «توقف» در جشنواره The BeBop Channel آمریکا

 دو فیلم کوتاه «اغوا» به‌کارگردانی امیراردلان دین‌صفت و «توقف» ساخته محمودرضا مافی در بخش مسابقه‌ جشنواره بین‌المللی فیلم The BeBop Channel Content Festival حضور دارند.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم‌های کوتاه «اغوا» به نویسندگی و کارگردانی امیراردلان دین‌صفت و «توقف» به‌کارگردانی محمودرضا مافی، به اولین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم The BeBop Channel Content Festival آمریکا راه یافتند.

داستان «اغوا» (Temptation) درباره کارخانه‌ای است که دنبال جلوگیری از ورشکستگی و حفظ حقوق کارگران است. از سایر عوامل این فیلم کوتاه می‌توان از مدیر فیلم‌برداری: مرتضی ولی‌اللهی، مشاور کارگردان و برنامه‌ریز: حمیدرضا ایرانفرد، صدابردار: سورنا مجیدی‌فر، گریم: میثم حیدر، تدوین: داوود امیری، موزیک: صادق واحدی و تهیه کننده: شادی رنجی نام برد.

«توقف» با موضوع صبر و شکیبایی در روابط انسانی ساخته شده است؛ روابط انسانی که می‌تواند نقش مهمی در ارتباطات میان فردی و در نهایت جامعه کنونی داشته باشد. از جمله عوامل این فیلم می‌توان به تهیه کننده: مونا مافی، نویسنده: غزال خلیل‌زاده، بازیگران: غزال خلیل‌زاده، محترم زاهدی‌پور، علی احسانی، امید صدری، مدیر فیلم‌برداری: محمودرضا مافی، دستیار کارگردان: علی احمدی، دستیار فیلم‌بردار: مازیار نجاتی، عکاس: بیتا اروندی اشاره کرد.

 

BeBop جشنواره منحصر به فردی است که به فیلم‌های منتخب و سریال‌های وب/ تلویزیونی کمک‌هزینه می‌دهد. فیلم‌ها و سریال‌های وب/ تلویزیونی با مدت‌زمان و ژانرهای بدون محدودیت که با بیان چندفرهنگیِ مضامین و موضوعات، با هدف شناخت جهانی جوامع و جامعه آمریکا، ساخته شده‌اند، امکان حضور در این جشنواره را دارند.

 

اولین جشنواره بین‌المللی فیلم The BeBop Channel Content Festival آمریکا از 4 تا 7 ژوئن 2020 در آمریکا  برگزار می‌شود.

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان