تعداد بازدید : 409 - تاریخ خبر : دوشنبه 13 آبان 1398 - 17:07  

گشایش نمایشگاه آثار عکاس زنجانی در گالری «تم» تهران

نمایشگاه عکس «زخم‌های بی‌التیام» از آثار مهرداد فتحی با موضوع وندالیسم در گالری «تم» تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مهرداد فتحی نمایشگاهی از آثار عکس و چیدمان خود را با عنوان «زخم‌های بی التیام» و با موضوع آسیب زدن به میراث فرهنگی یا به عبارتی «وندالیسم» از روز جمعه ۱۰ ‌آیان ماه در گالری «تم» در معرض دید علاقه‌مندان گذاشته است.

فتحی در این نمایشگاه ۱۰ عکس و فتومونتاژ را به همراه یک اثر چیدمان به نمایش گذاشته است.

در بیانیه این نمایشگاه آمده است: «شوربختانه در چند دهه  اخیر آثار ارزشمند تاریخی تحت تاثیر پدیده  شوم یادگاری‌نویسی قرار گرفته‌اند. بسیاری از این نوشته‌ها قابل اصلاح یا مرمت نیستند، چرا که بر روی مصالحی با قدمت چندین سده حک شده‌اند. به تعبیری زخم‌هایی عمیق را بر پیکر آسیب‌پذیر این بناها وارد کرده‌اند و گویی به میراث ماندگاری از حماقت دوران ما برای آیندگان تبدیل شده‌اند.»

این نمایشگاه روز جمعه ۱۰ آبان ماه ساعت ۱۷ گشایش یافته و تا پنجشنبه ۱۶ آبان‌ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در گالری تم به نشانی: تهران، خیابان کریم خان زند، نجات‌اللهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک ۱۰ آماده بازدید علاقه‌مندان است.

مهرداد فتحی متولد سال ۱۳۷۳ در زنجان و دانشجوی ارشد رشته معماری است. این هنرمند فعالیت خود در زمینه عکاسی را از سال ۹۰ با اخذ مدرک عکاسی از انجمن سینمای جوانان زنجان شروع کرده و تاکنون در چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی حضور داشته است

   

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان