تعداد بازدید : 414 - تاریخ خبر : چهارشنبه 17 مهر 1398 - 09:47  

رونمایی از کتاب جدید سعید عقیقی در سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

در سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از کتاب «داستان‌گویی در فیلم کوتاه؛ معیارها و درس‌گفتارها» به قلم سعید عقیقی رونمایی می‌شود.

 

به گزارش ستاد خبری سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ جدیدترین کتاب سعید عقیقی با عنوان «داستان‌گویی در فیلم کوتاه؛ معیارها و درس‌گفتارها» که با موضوع فیلم‌نامه‌نویسی تألیف شده است، در روز کتاب و سینما این دوره از جشنواره فیلم کوتاه تهران، رونمایی می­شود.

همکاری انجمن سینمای جوانان ایران و خانه کتاب در پنج ساله اخیر منجر به نام‌گذاری و برگزاری روز کتاب و سینما در سومین روز هر دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران شده است. در این روز همچنین جوایز برگزیدگان بخش کتاب و سینما اهدا خواهد شد.

سعید عقیقی فیلم‌نامه‌نویس، مدرس و منتقد سینماست. فیلم‌نامه‌های «هفت پرده»، «شب‌های روشن» و «صداها» همچنین کتاب‌های «معیار نقد معماری نقد (در سه جلد)»، «نقد سینمای ایران» و «رازهای جدایی: سینمای اصغر فرهادی» از جمله آثار وی به شمار می­آید.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به‌دبیری سیدصادق موسوی، 19 تا 24 آبان‌ماه سال جاری در پردیس سینمایی ملت برگزار می‌شود.

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان