فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره منطقه‌ای «ژیار» معرفی شدند

فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره منطقه‌ای «ژیار» معرفی شدند

اسامی ۶۹ فیلم‌ راه‌یافته به بخش مسابقه دهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار» در چهار بخش تجربی، پویانمایی، مستند و داستانی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هیئت انتخاب بخش فیلم دهمین جشنواره منطقه‌ای «ژیار» متشکل از  مهرداد سلیمانی، میرعباس خسروی‌نژاد، حمید قوامی، امید راستبین و شیلان سعدی ۳۱ فیلم در بخش داستانی، ۱۸ فیلم در بخش مستند، ۱۵ پویانمایی و ۵ فیلم در بخش تجربی را برای رقابت در بخش نهایی این جشنواره معرفی کردند.

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شرح زیر است:

 

◊بخش تجربی:

ردیف نام فیلم کارگردان شهرستان
۱ ابطال ادواری محمد­حسین سیف نهاوند
۲ رویای سیاه آرش قوامی سنندج
۳ لایک تورج هیبتی همدان
۴ مناسبات محسن محمدی، مینو شریفی­پور سنندج
۵ نیمی از تمام میلاد رضایی کرمانشاه

 

◊ بخش پویانمایی:

ردیف نام فیلم کارگردان شهرستان
۱ این رویای من نبود وریا نیک منش سنندج
۲ بالانس برزان رستمی سنندج
۳ بنگ بنگ اکبر تراب پور همدان
۴ تبادل پریا رازدار، هانیه امانی،

پریسا محمدی

سنندج
۵ خط قرمز امیر احمدزاده سقز
۶ در باد می وزد هژیر اسعدی سنندج
۷ دیدبان نرگس رستمی معز همدان
۸ ردپا نرگس رستمی معز همدان
۹ زیر پوست برف لیلا  وفادار قهفرخی شهرکرد
۱۰ فردا مهرداد سمواتی همدان
۱۱ طناب آ‌ذر منصوری سنندج
۱۲ غیرممکن وجود دارد محمود نظری
همدان
۱۳ معلق آ‌ذر منصوری سنندج
۱۴ نو کات سمیه محمدیان شهرکرد
۱۵ ۱۲ ایوب بلندین کرمانشاه

 

◊بخش مستند:

ردیف نام فیلم کارگردان شهرستان
۱ آوازهای دوران سرکوت نیکدل مریوان
۲ استشهادی برای خانعلی آرمان قلی­پور مفرد دشتکی دشتک
۳ باوانی (جهیزیه) سجاد احمدبیگی ایلام
۴ بومی کیومرث سرشار خرم آباد
۵ پسر حافظه ناصر نورانی مهاباد
۶ دادا سلطنه هادی احمدی بانه
۷ در کنار من زانیار  محمدی نکو بوکان
۸ دوزخ برهان احمدی سنندج
۹ دیدار برگ فضل الله تاری خرم آباد
۱۰ رقص رنگ حامد حیدری ذاکر کرمانشاه
۱۱ گارووا لطیف فتاحی کرمانشاه
۱۲ گامی برای رفتن ریبوار محمودپور مریوان
۱۳ مریم، فصلِ آخر طیبه  بابایی کرمانشاه
۱۴ من و بایسیکل لطیف فتاحی کرمانشاه
۱۵ نویز سفید عبدالقادر طه زاده مهاباد
۱۶ هینی مینی دلاور دوستانیان کرمانشاه
۱۷ F55 ناصر ناصرپور خرم آباد
۱۸ ۷۴ سید ستار چمنی­گل سنندج

 

◊بخش داستانی:

ردیف نام فیلم کارگردان شهرستان
۱ آب یخ جلال ساعدپناه سنندج
۲ آلان مصطفی گندمکار همدان
۳ این سگ فروشی نیست زانیار کاکه خانی سنندج
۴ اینک دختری سرزمین من است ادریس محمودیان سقز
۵ پنهان­ترین صداها به رنگ آبند هیمن باجلانی سنقر
۶ تابستان قوها مریم صمدی ارومیه
۷ تارا فاطمه دست­مرد مریوان
۸ تروفه اصغر لایی کرمانشاه
۹ توافق اعظم جعفری رستگار همدان
۱۰ خانه سفید ارسطو مفاخری سنندج
۱۱ در آینه هاشم  علیائی مقدم همدان
۱۲ دریا موج موج می­لرزد امیر غلامی سنندج
۱۳ رسیدن محمدرضا میناپور بوکان
۱۴ ژیوار بهنام درویش­پور ارومیه
۱۵ ساختمان شماره ۱۳ امیر غلامی سنندج
۱۶ سران جمشید فرجوندفردا بیجار
۱۷ سزارین امید وفایی ملایر
۱۸ عروسک سکوت سولماز همت زاده شهرکرد
۱۹ فانوس خاموش فرشاد غفاری، پیام لاغری سنندج
۲۰ گیم اور میلاد آذرم نیا کرمانشاه
۲۱ لکه شورش وکیلی سنندج
۲۲ مانگ رامین محمدیار سردشت
۲۳ ماهی اوین شریفی بانه
۲۴ مترسک علیرضا کلاهچیان همدان
۲۵ مردی که یادش می­رفت نفس بکشد سامان حسین­پور سنندج
۲۶ منسی علیرضا معصومی همدان
۲۷ من و مادرم فریده نادری سنندج
۲۸ مه حسین محروقی، علی شورورزی سنقر
۲۹ وضعیت سفید فاطمه شیرسرکانی همدان
۳۰ ویانه نظیر میرزایی سنندج
۳۱ No Files   رامین محمدیار سردشت

 

دهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار» به دبیری سالم صلواتی از ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت با شرکت استان‌های کرمانشاه، ایلام، لرستان، آذربایجان‌غربی، چهارمحال و بختیاری، کردستان و همدان در شهر سنندج برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 13 =