اسامی ۵۹ فیلم راهیافته به بخش مسابقه شصت ویکمین جشنواره سینمای جوان اردبیل- مشگینشهر در چهار بخش تجربی، پویانمایی، مستند و داستانی اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیرخانه شصت ویکمین جشنواره سینمای جوان اردبیل- مشگینشهر اسامی فیلمهای راهیافته به بخش مسابقه این رویداد منطقهای را اعلام کرد. بر اساس این خبر، ۲۹ فیلم در بخش داستانی، ۱۳ فیلم در بخش مستند، ۹ پویانمایی و ۸ فیلم در بخش تجربی این جشنواره رقابت میکنند.
اسامی فیلمهای راهیافته به شرح زیر است:
بخش داستانی
ردیف | نام فیلم | کارگردان | شهرستان |
۱ | وحشی | مجتبی رضائی | بجنورد |
۲ | طرف دیگر باد | سیدوحید سیدحسینی | مشهد |
۳ | خاموشی | سعید ولی زاده | مشهد |
۴ | گوشهها و زاویهها | مجتبی حیدری جبار اوجاقلو | زنجان |
۵ | هفت ضلعی | مهرداد فخرپور | کرج |
۶ | شکاف | داود عباسی | کرج |
۷ | امفتامین | سامان اکبری | کرج |
۸ | شاه رخ | یاسر خیّر | ساری |
۹ | آدم پران | امیر رضا جلالیان | قزوین |
۱۰ | منده سنه یازیرام (به تو می نویسم) | حمید عزیزی | اردبیل |
۱۱ | بازگشت | شهریار پورسیدیان | رشت |
۱۲ | برگها میبارند | میثم پورجعفری کسمایی | رضوانشهر |
۱۳ | تعامل | محمدمهدی حسینوردی | قزوین |
۱۴ | ماهی کوچولو | علیرضا محزون | آستانه اشرفیه |
۱۵ | مجازات | شهرام رحیمی | قزوین |
۱۶ | زنده به گور | سیدحسن حسینی | قزوین |
۱۷ | پیرمرد و سرباز | سلمان عباسی | اردبیل |
۱۸ | بازگشته | شبنم طارمی | زنجان |
۱۹ | رکم | محمد مقیمپور بیژنی | ساری |
۲۰ | جذام | علیمحمد اقبالدار | رشت |
۲۱ | سالمون | افشین اخلاقی فیض آثار | مشهد |
۲۲ | پیری به نام مرد | مجید علیزاده – لیلا عدلی | اردبیل |
۲۳ | اجکت | شهنام سجودیزاده | اردبیل |
۲۴ | کارما | عرشیا زینعلی | تالش |
۲۵ | به همین سادگی تدفین یک رویا | کسری حقیقی | گرگان |
۲۶ | آیت | احمد سلیمانیان | اردبیل |
۲۷ | سفید | سجاد مشتاق – علی محمودی | مشهد |
۲۸ | قارا یول | لیلا نوروزی | اردبیل |
۲۹ | غفلت | محمدرضا مجلسی | رشت |
بخش مستند:
ردیف | نام فیلم | کارگردان | شهرستان |
۱ | سلفی با نیلوفر | افشین آذریان | تنکابن |
۲ | بی سایگان | مجتبی رضائی | بجنورد |
۳ | داستان فیکا و فیدان | دلاور دوستانیان | قزوین |
۴ | باران آباد | رضا غلامی مطلق | بجنورد |
۵ | من نجس نیستم | علی حسینی صدر | زنجان |
۶ | ورسک | مهدی کتابی | خدابنده |
۷ | آرزلار آغاجی | مهدی شاداب – مریم صبوری | اردبیل |
۸ | باغ نشاط | احمد انصاری | نیشابور |
۹ | لالایی | عبدالله عزیزی | اردبیل |
۱۰ | الف = بای زمان | سیدرضا موسوی | مشگینشهر |
۱۱ | زورآباد | گل اندام صفری | قزوین |
۱۲ | قارلاواج | احسان کمالی | بجنورد |
۱۳ | رقص تندیس | فرحبخش فرهیدنیا | ساری |
بخش پویانمایی:
ردیف | نام فیلم | کارگردان | شهرستان |
۱ | قوری | مهدی صادقیراد | مشگینشهر |
۲ | درون یک چارچوب | جعفر صیادی | زنجان |
۳ | یین و یانگ | علی علیزاده | قزوین |
۴ | رؤیای بیداری | شفیقه آسانی | مشهد |
۵ | بالزی | سید محسن پورمحسنی شکیب | رشت |
۶ | سورمه لی قیز )دختر سیاه چشم ) | داور نجفی | اردبیل |
۷ | دریاوار | ارمین دانشور | اردبیل |
۸ | مگس | محسن جعفری | اردبیل |
۹ | دزد | پیمان محسنزاده | اردبیل |
بخش تجربی:
ردیف | نام فیلم | کارگردان | شهرستان |
۱ | خلاصیدگی | افشین عموزاده لیچایی | رشت |
۲ | ۱۲ چشم پیمایی در شهر | علی علیزاده | قزوین |
۳ | زندگی | محسن مهریدروئی | قزوین |
۴ | بیگ بنگ | پوریا فراهانی | کرج |
۵ | وادی موران | عیسی بابایی | چالوس |
۶ | به خاطر اِلِنی | محسن احراری | بهشهر |
۷ | مردی که میخواست یک اسطوره باشد | حسین حبیبیاصل | اردبیل |
۸ | نَک | سمیرا قمبریان- حسین جعفری ازغندی |
تربت حیدریه |